PROFESYONEL KADROMUZLA; SÖZ VERDİĞİMİZ YERDE, SÖZ VERDİĞİMİZ SAATTE HİZMETİNİZDEYİZ.

Teklif Talep Formu

Teklif talep formunu doldurduğunuz takdirde en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılıp, talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi verilecektir.

KURUMSAL

Kübilay Adıgüzel tarafından kurulan firmamız; eğitimli, disiplinli ve genç kadrosuyla, sektörde yaşanan kaliteli hizmet açığını kapatmayı amaçlayarak modern, hızlı ve güvenli hizmet anlayışı için çalışmaktadır.

14 araçlık filomuzla, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılıgı, VIP transfer ve turizm taşımacılığı alanlarında profesyonel kadromuzla beraber sektörümüzde emin adımlarla ilerliyoruz.

Araçlarımız düzenli olarak yenilenerek, her zaman son model, kaliteli ve güvenli araçlarla hizmet vermekteyiz. Şu anda filomuzda bulunan araçlar 2013-2016 model; Mercedes Sprinter, Crafter WW, Isuzu Nova, Otocar Sultan, Mitsubshi Prestij gibi araçlardan oluşmaktadır.

Hizmet verdiğimiz bütün alanlarda güvenlikten asla ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak çalışıyoruz. Tüm yolcularımız yüksek teminatlı ferdi kaza sigortası ile sigortalanmaktadır. Özellikle öğrenci taşımacılığı konusunda büyük bir özen ve dikkat göstermekteyiz. Çünkü insanlar en değerli varlıklarını; çocuklarını bizlere emanet ediyorlar. Ailelerin gönül rahatlığı ile çocuklarını bizlere teslim etmeleri, bizim en büyük kazancımızdır. Bu nedenle hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz gibi velilerimiz de 7 gün 24 saat bizlere ulaşıp çocukları hakkında bilgi alabilmektedirler.

Lider turizm olarak, zamanın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle garajımızda her zaman yedek şöförümüz ve aracımız hazır bulunmaktadır. Yaşanacak herhangi bir problemde hazır durumda olan ekibimiz en kısa sürede ihtiyaç duyulan bölgeye ulaşarak, hizmet vermeye devam etmektedir.


 

Bizi sosyal medyada izleyin